Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

LYON PSG Yİ DİBE İTTİ

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
Admin
Admin

Admin
Admin

Erkek
Yaş : 31 Kayıt tarihi : 10/08/08 Mesaj Sayısı : 266 Nerden : İş/Hobiler : Lakap :
TAKIM
REP GÜCÜ:
LYON PSG Yİ DİBE İTTİ Left_bar_bleue100/100LYON PSG Yİ DİBE İTTİ Empty_bar_bleue  (100/100)
BAŞARI PUANI:
LYON PSG Yİ DİBE İTTİ Left_bar_bleue100/100LYON PSG Yİ DİBE İTTİ Empty_bar_bleue  (100/100)
SEVİYE:
LYON PSG Yİ DİBE İTTİ Img_left100/100LYON PSG Yİ DİBE İTTİ Empty_bar_bleue  (100/100)
LYON PSG Yİ DİBE İTTİ Vide
MesajKonu: LYON PSG Yİ DİBE İTTİ   LYON PSG Yİ DİBE İTTİ EmptyC.tesi Eyl. 13, 2008 10:17 am

LYON PSG Yİ DİBE İTTİ News_manset_resim_h0_Fred001

Fransa'da yine adım adım şampiyonluğa yürüyen Lyon, PSG'yi ligin dibine itti !.. En yakın takipçisi Bordeaux'un puansız kapattığı 30. haftanın son maçında PSG'yi ağırlayan Lyon, iki farklı öne geçip beraberlik gollerini önleyemediği maçta 3 puanı almasını bildi ve zirvede farkı daha da arttırdı !..

Lyon, 7. ve 36. dakikalarda Fred'in golleriyle 2-0 öne geçti ama 45. dakikada Camara skoru 2-1'e, 52. dakikada da penaltıdan Rothen 2-2'ye getirdi.

Ancak lider Lyon 64. dakikada Govou, 72. dakikada da Juninho'nun golleriyle maçı 4-2 kazandı ve ligin bitimine 8 hafta kala en yakın rakibi Bordeaux ile puan farkını 9'a çıkardı. PSG ise bu mağlubiyetle 11 haftalık aradan sonra yeniden küme düşme hattına girdi.
http://konuralpfifa08.goalsoccer.net

LYON PSG Yİ DİBE İTTİ

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası